Naujienos

Į Lazdijų viešąją biblioteką atkeliavo dailininkės ir pasakų vaikams rašytojos Sigutės Ach darbų paroda.

Sigutė Ach – dailininkė ir pasakų vaikams rašytoja, juokais vadinama pačia nerimčiausia Lietuvos kūrėja, mat paklausta, ką veikia, šypsodamasi atsako: „Nieko rimto“.

Už tokią iš pirmo žvilgsnio nerimtą, tarsi juokais, netyčia atsiradusią žaismingą kūrybą ši dailininkė Lietuvoje mylima jau daugiau kaip dešimtmetį. Piešti miniatiūras, atvirukus, iliustracijas vaikų knygoms ir rašyti tekstus Sigutė Ach pradėjo 1995 metais.

Autorinių darbų parodą, kuri atkeliaus į biblioteką, sudaro 15 eksponatų, kurie buvo nupiešti skirtingais dailininkės kūrybos laikotarpiais. Dalis darbų virto atvirlaiškiais ir iškeliavo net į tokias tolimas šalis kaip JAV ar Japonija. Sigutė Ach sako, kad jai nesvarbu, kokią galutinę formą įgauna kūrinys, jai tai „pirmiausia yra pasakojimas apie pasaulyje tvyrančią harmoniją ir gėrį“. Dailininkė teigė mėgstanti stebėti žmones, o jų būsenos, mimikos vėliau išryškėja piešiniuose.

Sigutės Ach autorinių darbų paroda kviečia Jus į labai asmenišką dailininkės pasaulį. Kiekvienas piešinys – tai atvirukas iš vidinio menininkės pasaulio. Šiame pasaulyje galima pailsėti, atgauti jėgas, pasisemti įkvėpimo ir galbūt rasti naujų minčių kūrybiškai kasdienybei.

„Mano menas – tarsi maža šventė, todėl stengiuosi jį įkrauti tik labai švariomis emocijomis“, sako Sigutė Ach, kviesdama į savo autorinių darbų parodą. Apsilankykite!

Kartu su paroda bibliotekoje veiks ir leidyklos „Nieko rimto“ knygų mugė. Knygos, atvirukai, bloknotai ir kiti mieli mažmožiai ir suvenyrai čia lauks su ypatingomis kainomis.

Paroda eksponuojama iki gruodžio 1 d., Lazdijų viešosios bibliotekos III a.
Apsilankykite.

We are informing you that this site is using cookies.