Pradžia

„Bibliotekai - 80“

2017 m. gruodžio 15 d. 15.00 val.

PROZOS RUDUO' 2017

2017 m. lapkričio 30 d.

„Dzūkijos veidas“

Fotografijų parodą kviečiame aplankyti iki gruodžio mėn.
14 d.

Stipri biblioteka - stipri visuomenė!

Leidinių paieška

Visada su jumis!

Pasinaudokite paieška elektroniniame knygų kataloge
Paieška...

Renginiai

Kas vyksta šalia

Susipažinkite su renginiais, kuriuos jums siūlo Lazdijų bibliotekos bendruomenė...
Renginiai...

Klausk

Lauksime Jūsų klausimų!

Mums visuomet malonu bendrauti su jumis, todėl laukiame jūsų klausimų...
Klausti!

Virtualus turas

Apsilankykite virtualiai!

Aplankykite virtualiai Lazdijų biblioteką, o po to - užsukite pas mus...
Aplankyti...

Fotografijų paroda  VAIZDAIS PRABILUSI PRAEITIS 

Etninė kultūra - tautos meno įvairovė, visos tautos sukurta, iš kartos į kartą perduodama ir nuolatos atnaujinama kultūros vertybių visuma,  padedanti išlaikyti tautinį tapatumą, etnografinių regionų savitumą.  Laikas negailestingai nusineša į praeitį gyvuosius talentus, etninį paveldą, todėl visais įmanomais būdais būtina fiksuoti, išlaikyti ir perduoti jaunajai kartai.

Lazdijų rajono gyventojams, ypač jaunimui trūksta žinių apie krašto praeitį. Sunku jiems pateikti tikslią ir išsamią informaciją remiantis enciklopedinėmis žiniomis. Taip,  ne atsitiktinai, gimė mintis parengti kilnojamąją fotografijų  ciklą - parodą  „Vaizdais prabilusi praeitis".

Pagrindiniai projekto tikslai ir uždaviniai: Lazdijų rajono gyventojai, jaunimas, mokiniai, studentai susipažintų su kraštu, kuriame gyvena, jo gamta, istorinėmis vertybėmis. Fotografijų ciklas supažindina kitų rajonų, respublikos ir užsienio gyventojus su Lazdijų rajono lankytinomis vietomis, apylinės kraštovaizdžiu, architektūros, etnokultūros paminklais.

Projektą rėmė Lazdijų rajono savivaldybė. Nuotraukų autoriai V. Pavlova ir R. Azlauskas. Fotografijas parodai parengė R. Azlausko I.Į. „Dzūfora".

Projekto organizatoriai - Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Aldona Ribinskienė, vartotojų aptarnavimo skyriaus vedėja Vida Kačkauskienė. Projekto vadovė vyr. bibliografė kraštotyros darbui Gita Lukoševičienė.

 • Leidau tau iseiti
     

  Mes SKAITOME

   

  Claire Mackintosh. „Leidau tau išeiti“. Tai psichologinis detektyvas, puikaus siužeto, emociškai įtraukiantis pasakojimas su netikėtais siužeto vingiais. Šią knygą siūlau dėl itin įtikinamo pasakojimo, kuris įtrauks nuo pirmo puslapio. Vida Kačkauskienė
   
 • issiskyreme 194 231
     

  Mes SKAITOME

  J.K.Rowling „Netikėta vakansija“. Tikrai, tai knyga suaugusiems, bet ne tokiems, kuriems rūpi tik visokie „šurum burtum“. Skaitytoja Vladzė

   
 • linksma knyga apie suomius ir suomija 1
     

  Mes SKAITOME

  Laima Lavaste „Linksma knyga apie suomius ir Suomiją“ - linksma, šmaikšti, lengvai skaitoma ir atpalaiduojanti knyga, kurioje supažindinama su suomių kultūra, jų įpročiais ir keistenybėmis:) Žana Černiauskienė
   

Darbo laikas

Pirmadienį – penktadienį nuo 10.00 iki 19.00 val.
Penktadienį nuo 10.00 iki 17.45 val.

 

Ateinantys renginiai