Naujienos

LVB LOGO nespalvotas640 480 Premija skiriama: kūrėjams, kurie praėjusiais kalendoriniais metais savo kūrybos tekstais (proza, poezija,   publicistika, eseistika, tinklaraščiais ir kt.) garsino Lazdijų kraštą ir jo žmones, arba Lazdijų rajono savivaldybės bibliotekininkams už reikšmingą indėlį bibliotekininkystės srityje.
Komisija vertins pateiktus darbus pagal medžiagos originalumą ir autentiškumą, meninę raišką, kūrybiškumą, stiliaus savitumą, kalbos ir rašto kultūrą, arba bibliotekinio darbo inovatyvumą, kūrybiškumą, profesinę kompetenciją ir pasiekimus. Šia Premija siekiama įprasminti pirmojo Lazdijų bibliotekininko, vaikų rašytojo Albino Andrulionio atminimą. Premija iš Lazdijų rajono savivaldybės biudžeto lėšų jau antrą kartą bus įteikiama tradiciniame renginyje „Prozos ruduo. Knygų mugė Lazdijuose“.
Kviečiame užpildytą anketą, kartu su kūrėjų publikuotais kūriniais arba bibliotekininkų veiklos aprašymais, teikti užklijuotame voke iki 2019 m. spalio 10 d. 17.00 val. Lazdijų viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo skyriuje, adresu: Seinų g.1, Lazdijai. Premijos nuostatus skaitykite interneto svetainėje:  http://www.rsvb.lt/lt/lazdiju-krastotyra/albino-andrulionio-premija

Kontaktai pasiteirauti: tel. nr. 8 318 51 943, el. paštas: lazdijubiblioteka@rsvb.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.