Naujienos

viesosios paslaugos internetu

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ besidominčius e. paslaugų galimybėmis patogesniam gyvenimui, 2020 m. sausio mėnesį kviečia stebėti transliacijas „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“.

2020 m. sausio 15 d. 11 val. sužinosite, kaip naudotis populiariausiomis Sodros el. paslaugomis (užpildyti ir pateikti prašymus Sodrai; informacija apie paskirtą ar prognozuojamą pensiją, įmokas ir kt.);

2020 m. sausio 16 d. 11 val. susipažinsite su e. pristatymo sistema (kaip nemokamai pateikti raštą, prašymą, kreipimąsi daugeliui valstybės ar savivaldybių institucijų; pasitikrinti ar dokumentas pasiekė adresatą);

2020 m. sausio 21 d. 11 val. naudingi Ignitis savitarnos svetainės namų ūkio sprendimai (elektros, dujų, šildymo rodmenų deklaravimas; mokėjimų atlikimas; sutarčių sudarymas).

Transliacijas stebėti kviečiame Lazdijų viešosios bibliotekos vartotojų aptarnavimo skyriuje, Seinų g. 1.

Daugiau informacijos telefonu: (8 318) 51943, el. paštu: lazdijubiblioteka@rsvb.lt. .

 projekta igyvendina

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.