Konsultacijos ir mokymai

savarankiskasmokymasisAtėjo metas, kai bibliotekoje įgyti skaitmeninio raštingumo įgūdžiai Jums tapo itin reikalingi ir naudingi. Prisiminkite temą „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“, pasinaudokite valstybės institucijų teikiamomis e. paslaugomis.
www.epaslaugos.lt.


Šiuo nepaprastu laikotarpiu Jums tikrai bus naudinga prisiminti, kaip pirkti internetu, saugiai atsiskaityti už prekes ir paslaugas internete, kaip įkelti savo skelbimus, juos susieti su socialiniais tinklais, kaip naudotis el. bankų teikiamomis paslaugomis.
Nors šiuo metu bibliotekoje nevyksla skaitmeninio raštingumo mokymai, kviečiame Jus mokytis savarankiškai.
https://www.prisijungusi.lt/savarankiskas-mokymasis/
https://www.epilietis.eu

Jei iškiltų klausimų, nesirdovėkite, skaimbinkite tel. 868258534, rašykite el.p. lazdijubiblioteka@gmail.com , susisiekite su mumis skype programa - vardu ilonasa ar messenger programoje Lazdiju biblioteka -Tavo biblioteka, tik prašome tai daryti darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.


2020 m. mokymai gyventojams

Atnaujinti skaitmeninio ir kompiuterinio raštingumo mokymai, skirti įvairiapusiškai gerinti žinias, naudojantis išmaniųjų technologijų teikiamomis galimybėmis. Dalyvauti gali visi norintys.

Informacija ir registracija Vartotojų aptarnavimo skyriuje  I a.  kreiptis į  vyr. metodininkę informacinėms technologijoms arba telefonu 52943, arba el. p. ilona.salatkiene@rsvb.lt

 

Mokymų temos:

• Kompiuterio pradmenys.

• Teksto tvarkymas.

• Paieška internete.

• Elektroninis paštas.

• Socialinės programėlės (pagal poreikį).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.