Pradžia

Stipri biblioteka - stipri visuomenė!

Leidinių paieška

Visada su jumis!

Pasinaudokite paieška elektroniniame knygų kataloge

Išteklių paieška

Renginiai

Kas vyksta šalia

Susipažinkite su renginiais, kuriuos jums siūlo Lazdijų bibliotekos bendruomenė...
Renginiai...

Klausk

Lauksime Jūsų klausimų!

Mums visuomet malonu bendrauti su jumis, todėl laukiame jūsų klausimų...
Klausti!

Virtualus turas

Apsilankykite virtualiai!

Aplankykite virtualiai Lazdijų biblioteką, o po to - užsukite pas mus...
Aplankyti...

Projekto vykdymo metu buvo sudarytos sąlygos vaikų ir jaunimo saviraiškai atsiskleisti, sudaryta turininga laisvalaikio praleidimo programa. Projekte dalyvavo 3 grupės vaikų ir jaunuolių.


 •    

  Mes SKAITOME

  Pete Fromm „Kebliausias gyvenimo darbas“
  Tai knyga apie skausmą ir džiaugsmą viename. Apie gyvenimo pamokas, apie atsidavimą, apie kritimą žemyn ir tai, kaip galiausiai aplinkybės ir artimiausi žmonės tave pakelia ir priverčia eiti į priekį. Teksto magija užburia, o puikus, lyriškas rašymo stilius ir širdį virpinantis tikslumas palieka neišdildomą įspūdį.

  Skaitytoja Živilė.

   

 •    

  Mes SKAITOME

  K. Dukess „Paskutinis knygų vakarėlis”
  1987-ųjų vasara. Tekstai dar rašomi ne kompiuteriais, socialinius tinklus atstoja vakarėliai namuose, o Niujorko žurnalai ir laikraščiai įžiebia tikras žvaigždes. Ivė - dirba padėjėja leidykloje. Kol pasinaudojusi proga, patenka į Niujorko ir Bostono menininkų grietinėlės pamėgtą kurortą Menkių kyšulyje. O ten visas meilės trikampis, beveik keturkampis laukia jos. Ir Ivė, galiausiai pasirenkanti, kaip manote, – ką?

  Skaitytoja Janina.

   

 •    

  Mes SKAITOME

  Clare Mackintosh „Įkaitė“
  Skrydžių palydovė Mina ruošiasi pirmajam tiesioginiam skrydžiui iš Londono į Sidnėjų. Istorinis įvykis sulaukė išskirtinio žiniasklaidos dėmesio, lėktuve pilna įžymybių bei žurnalistų. Mina stengiasi susitelkti į jos laukiantį darbą, pamiršti gyvenimą nuodijančias šeimines problemas ir rūpesčius dėl penkiametės dukrelės Sofijos psichologinių bėdų. Skrydis iš Londono į Sidnėjų truks 20 valandų. Per tą laiką Mina privalo pasirinkti: išgelbėti šimtus nepažįstamųjų ar paaukoti visus dėl mylimiausių žmonių saugumo? Įtraukianti knyga, pabaiga netikėta.

  Skaitytojas Stasys.

   

Darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 19.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 17.45 val.

Jaunimo centras dirba:
pirmadienį – ketvirtadienį nuo 10.00 val. iki 19.00 val.
penktadienį nuo 10.00 iki 17.45 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.