Pradžia

Knygų užsakymas!

8 318 51 943 (suaugusiųjų)
8 318 52 841 (vaikų)

Stipri biblioteka - stipri visuomenė!

Leidinių paieška

Visada su jumis!

Pasinaudokite paieška elektroniniame knygų kataloge
Paieška...

Renginiai

Kas vyksta šalia

Susipažinkite su renginiais, kuriuos jums siūlo Lazdijų bibliotekos bendruomenė...
Renginiai...

Klausk

Lauksime Jūsų klausimų!

Mums visuomet malonu bendrauti su jumis, todėl laukiame jūsų klausimų...
Klausti!

Virtualus turas

Apsilankykite virtualiai!

Aplankykite virtualiai Lazdijų biblioteką, o po to - užsukite pas mus...
Aplankyti...

Projekto vykdymo metu buvo sudarytos sąlygos vaikų ir jaunimo saviraiškai atsiskleisti, sudaryta turininga laisvalaikio praleidimo programa. Projekte dalyvavo 3 grupės vaikų ir jaunuolių.


 •    

  Mes SKAITOME

  John Williams romane „Stouneris“ pasakojama apie vaikinuką, gimusį vienoje Misūrio fermų ir tapusį anglų literatūros dėstytoju universitete. Liūdna knyga, bet toks yra gyvenimas. Pagrindinis veikėjas yra tiesos kelyje. Ant tokių laikosi pasaulis. Įžvelgiu ir pozityvumo – gyvenimo aplinkybės neleidžia jam užriesti nosies. Tikrai verta paskaityti.
  Skaitytoja Gražina.

   

 •    

  Mes SKAITOME

  K. Belle knyga „Sumeluotas gyvenimas“ įtraukė nuo pirmo puslapio. Lėktuvo katastrofa visiškai sugriauna šeimos idilę. Pagrindinė romano veikėja Airisė atsisako patikėti naujienomis ir pradeda savo tyrimą. Sužino vyro Vilo tamsiąją pusę ir supranta, kad vyras nėra toks kokį pažinojo. Romanas kupinas netikėtumų psichologinis trileris vis stebino ir stebino, o pabaiga tiesiog pribloškė.
  Bibliotekininkė Vida.

   

 •    

  Mes SKAITOME

  Sarah Perry romanas ESEKSO SLIBINAS. Mirus vyrui, našlė su sūnumi bei jo guvernante išvyksta iš Londono į provinciją, kur tikisi mėgautis ramybe ir atsiduoti savo aistrai – paleontologijai. Esekse ji patenka į gandų apie mitinę pabaisą aplinką, o pati bando kalbėti mokslo vardu. Istorija nukelia į Viktorijos laikų Angliją, parodo meilę įvairiausiais pavidalais, pasakoja apie pasirinkimus gyvenime, iškelia santykio tarp tikėjimo Dievu ir mokslo išradimų klausimą. Ši knyga – kaip gera arbata, kurios tikrąjį skonį pajunti kai ragauji pamažu.

   

  Bibliotekininkė Rūta

   

Darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 19.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 17.45 val.

Jaunimo centras dirba:
pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 val. iki 22.00 val.
penktadienį nuo 10.00 iki 24.00 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.