Naujienos

Rugsėjo 21 d. 16.00 val., Lazdijų viešojoje bibliotekoje
susitikimas su psichologu Timu Petraičiu ir kūrybininku Audriumi Karečka.

Projekto "Keliaujanti literatūrinė vaistinė-psichologas Jūsų bibliotekoje" tikslas - stiprinti netoleranciją smurtui ir priklausomybėms, skatinti kiekvieno piliečio atsakomybę kovoje su jais, propaguoti pagalbą suteikiančios literatūros skaitymą.
Literaturine afisa2

 

bendras logo

MEDIJŲ IR INFORMACINIS RAŠTINGUMAS: GALIMYBĖS IR IŠŠŪKIAI
Kas?
Lietuvos kultūros taryba finansavo Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektą „Medijų ir informacinis raštingumas: galimybės ir iššūkiai“. Projektas parengtas drauge su partneriais VšĮ Lazdijų švietimo centru, Lazdijų rajono Neįgaliųjų draugija ir Alytaus Trečiojo amžiaus universiteto Seirijų filialu.

Kada?
Š.m. rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesiais pakviesime rajono gyventojus, Trečiojo amžiaus universiteto lankytojus, rajono bibliotekininkus dalyvauti paskaitose diskusijose šiomis temomis: „Koks yra medijų vaidmuo individo, visuomenės ir valstybės gyvenime?“, „Nematoma naujųjų medijų įtaka visuomenei ir kultūrai“ , „Kraštotyra informacinių medijų lauke: patirtys ir įžvalgos“ ir kt.

Kodėl?
Organizuodami šias paskaitas – diskusijas norime paskatinti gyventojus atsakingiau naudotis viešąja informacija bei suprasti kaip ir kodėl skirtingi žmonės skirtingai suvokia tą pačią informaciją. Suvokti, kokmedia 2ią įtaką medijos daro tapatybei.

Artimiausias susitikimas rugsėjo 20 dieną (trečiadienį) 16.00 val. Seirijų bibliotekoje, Vytauto g. 40, ir 18.00 val. Veisiejų kultūros namuose, Dariaus ir Girėno g. 33
Doc. Nerijus Čepulis, Kauno technologijos universiteto, Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto, Filosofijos ir psichologijos katedros vedėjas kalbės tema „Nematoma naujųjų medijų įtaka visuomenei ir kultūrai“ .


Kviečiame visus norinčius pasiklausyti ir padiskutuoti. Laukiame Jūsų!

Kviečiame 2017 m. rugsėjo 14 d. 16 val. Lazdijų viešosios bibliotekos konferencijų salėje, 2 a. (Seinų g.1) vilnietės Danguolės Martinaitienės dailės darbų parodos pristatymą „Tapybai atiduoda širdį“

tapybai atiduodu sirdi

 noi tais1

2017 m. rugpjūčio 9 d. 12.00 val.
Lazdijų viešojoje bibliotekoje (II a. salėje)

Knygų „Stilingi egoistai“ ir „Dėl skonio ginčijamasi“
pristatymas
dalyvaus knygos autoriai
Jurga Jurkevičienė ir Paulius Jurkevičius
Fiksavimas  Del skonio gincijamasi 1  

Pristatytos knygos apie laimingo gyvenimo būdą

Knygos pristatymas yra tradicinis bibliotekos renginys. Rugpjūčio 9 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje buvo pristatytos dvi naujos knygos – J. Jurkevičienės „Stilingi egoistai“ ir P. Jurkevičiaus „Dėl skonio ginčijamasi“. Pristatomų knygų autorius ir visus renginio dalyvius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti administracijos direktoriaus pareigas, Justina Greblikaitė.
Iš Druskininkų kilusi žurnalistė bei rašytoja Jurga Jurkevičienė savo knygoje „Stilingi egoistai“ pasakoja, ką apie vyrus ir madą galime sužinoti iš stilingiausių italų. Knygos puslapiuose aptariamos ne tik itališkos mados, bet ir italų laimės paslaptys. Ši knyga gali tapti laimingo gyvenimo būdo vadovėliu. Žurnalistas, gastronomijos ekspertas bei originalių knygų autorius Paulius Jurkevičius savo knygoje ,,Dėl skonio ginčijamasi“ atskleidžia gastronominio tobulėjimo paslaptis, jas papildo įdomiais faktais, netikėtomis istorijomis bei subtiliu humoru. „Tai knyga apie valgymą, tačiau joje nėra nei receptų, nei dietų“, - sako knygos autorius.
Po renginio norintys galėjo įsigyti knygas su autorių autografais.

Vyresn. bibliotekininkė Rūta Lazauskienė

 

Ateinantys renginiai