Naujienos

Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia iki 2018 m. spalio 10 d. 17.00 val. teikti kandidatūras Albino Andrulionio premijai gauti. Kandidatus premijai gauti turi teisę siūlyti juridiniai ir fiziniai asmenys, taip pat pretendentai premijai gali pasiūlyti patys save. Premija skiriama kūrėjams, kurie praėjusiais kalendoriniais metais savo kūrybos tekstais (proza, poezija, publicistika, eseistika, tinklraščiais ir kt.) garsino Lazdijų kraštą ir jo žmones, arba Lazdijų rajono savivaldybės bibliotekininkams už reikšmingą indėlį bibliotekininkystės srityje.
Šia premija siekiama įprasminti pirmojo Lazdijų bibliotekininko A. Andrulionio, kurio 110 metų sukaktį minėsime šiemet, rugpjūčio 14 d., atminimą. Premija – 25 bazinės socialinės išmokos dydžiai ir premiją liudijantis dokumentas. Albino Andrulionio premija bus įteikiama kasmet Lazdijų rajono viešosios bibliotekos tradicinio renginio „Prozos ruduo. Knygų mugė Lazdijuose“ metu. Premija bus skiriama iš Lazdijų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Premijos skyrimo komisija vertins pateiktus darbus pagal medžiagos originalumą ir autentiškumą, meninę raišką, kūrybiškumą, stiliaus savitumą, kalbos ir rašto kultūrą, arba bibliotekinio darbo inovatyvumą, kūrybiškumą, profesinę kompetenciją ir pasiekimus.

Kviečiame užpildytą anketą, kartu su kūrėjų publikuotais kūriniais arba bibliotekininkų veiklos aprašymais, teikti užklijuotame voke iki 2018 m. spalio 10 d. 17.00 val. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo skyriuje adresu: Seinų g.1, Lazdijai.

Premijos skyrimo nuostatai. Atsisiųsti .pdf  
Komisijos darbo reglamentas Atsisiųsti .pdf  

Lazdijų viešosios bibliotekos Konferencijų salėje eksponuojama Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojų ir studentų (vadovė doc. dr. Jurgita Verbickienė) parengta kilnojamoji paroda „Lietuvą kūrėme kartu“.
Paroda supažindina su Lietuvos tautinėms ir etninėms bendruomenėms, jų vaidmeniu kuriant Lietuvos valstybę, ginant Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.
Paroda „Lietuvą kūrėme kartu“ veiks iki rugpjūčio 31 d.

Lietuva kureme kartu

Vasara pats geriausias laikas prisižadėti lankytis sporto klube, sveikai maitintis ar susirasti antrą pusę? O gal visiems draugams pasakei, kad „šiais metais keisiu gyvenimą iš pagrindų – noriu atrasti save ir pagaliau užsiimti veiklomis, kurios mane džiugins kasdien“. Tokiu atveju žinome, nuo ko verta pradėti, registruokis puslapyje: www.jaunimogarantijos.lt arba kreipkis į vietos JGI koordinatorę Simona tel.nr. 863348371 ji padės tau atrasti save !!!

JGI 06 29

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.